Kadra pedagogiczna SOSW

XML

KADRA PEDAGOGICZNA

W Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Tucholi zatrudnionych jest 47 nauczycieli i wychowawców w pełnym wymiarze czasu pracy, 9 nauczycieli niepełnozatrudnionych.
Kadra pedagogiczna posiada pełne kwalifikacje do prowadzenia zajęć zgodnie ramowymi planami nauczania, jak również przygotowanie specjalistyczne z zakresu oligofrenopedagogiki, tyflopedagogiki, surdopedagogiki, logopedii, neurologopedii, rehabilitacji, wczesnego wspomagania rozwoju dziecka oraz innych wymaganych ze względu na niepełnosprawność dzieci i młodzieży.
PRACOWNICY OŚRODKA
W SOSW w Tucholi zatrudnionych jest 12 pracowników administracji i obsługi.